Keava mõisa jooks üllatas osalejate rohkusega!

Team Kehtna  > Uncategorized >  Keava mõisa jooks üllatas osalejate rohkusega!
0 Comments

Pühapäeval 26.05.2024 toimus Kehtna mõisate jooksud 2024 kolmas osavõistlus Keava mõisa jooks.

Võistluspäev sai alguse Mamma lastejooksu stardiga. Lapsi oli tulnud kohale rekordpalju, 72!!! Juhul ,kui kõik eelregistreerunud oleks olnud stardis siis lausa 80 last.

Kiireimat jooksuaega näitas poistest Hugo Jüri Kivimäe, teine Kris-Marten Rosimannus Raplamaa JK ja kolmas Gregor-Markus Nõlvak.

Tüdrukute kolm kiiremat olid Jette Louise Sell UP Sport, Desiree Kraus ja Gerilyn Klemmer.

2,8 km Viimsi lihatööstuse jooksule sai stardi 33 noort ja noorusliku osalejat. Noormeeste kiireim Hugo Särev SK Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi teine Mihkel Malv Rapla Jooksuklubi ja kolmas Dirk-Erik Tori

Neidude esikolmik, Merlin Toirk Rapla Jooksuklub/Kohila Püsivus JK, Merily Sell UP Sport ning kolmas Lumi-Lee Sell UP Sport

Põhijooksus kus tuli läbida kaks 2,8 km ringi näitas parimat minekut Remi Edur Treeningpartner saades ajaks 21:00.1 , teisena ületas lõpujoone Kehtna mõisa jooksu võitja Madis Annus ajaga 22:55.9 ja kolmas Riho Jürisoo SK Team Kehtna ajaga 23:03.8

Parim naine lõpetas üldarvestuses neljandana! Väledat jooksu näitas Kristiina Verevmägi saades ajaks 23:15.3 teiseks tuli Chrsse Soonik Treeningartner ajaga 24:34.0 ja kolmandaks Ritve Reinumägi SK Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi ajaga 24:50.6

Kokku osales põhijooksul 39 jooksusõpra.