Ingliste mõisa jooks

Team Kehtna  > Uncategorized >  Ingliste mõisa jooks
0 Comments

Täna 09.06.2024 sai peetud Kehtna mõisate jooksude neljas osavõistlus: Ingliste mõisa jooks.
Ilm oli kiireks jooksuks loodud, seda oli tulnud nautima hulgaliselt liikumis- ja jooksusõpru.
Nagu tavaks saanud, alustasid Mamma lastejooksu osalejad. Täna oli stardis 57 poissi ja tüdrukut.
Kiireim poiss oli Robin Kenneth Ruus läbides 500m ajaga 2:24,3
Nobedaim tüdruk Desiree Kraus ajaga 2:48,1
Kõik lapsed said osalejamedali ja pannkoogikoti Mamma -lt.
Põhi-ja noortejooksule said lähte 61 osalejat.
Kiirel 2,2 km ringil, mida tuli läbida põhijooksul kahel korral oli teistel püüdmatu Rapla Jooksuklubi esindaja Kalev Hõlpus. Kalev on ka Raplamaa 2023 aasta parim meesportlane. 4,4 km läbimiseks kulutas võitja 14:39,5.
Teisene ületas lõpujoone Raido Raspel Treeningpartner Sportland ajaga 15;49,7 ja kolmas sarja üldliider Riho Jürisoo SK Team Kehtna ajaga 16;16,1
Parim naine teist võistlust järjest Kristiina Verevmägi ajaga 16;22,3 olles selle tulemusega üldarvestuse neljas!
Naistest teise koha saavutas ajaga 17;48,8 Inna Põldsaar Sakala Suusaklubist. Kolmandaks tuli Ritve Reinumäe SK Team Kehtna/Rapla jooksuklubi ajaga 18;43,5
Viimsis Lihatööstuse noortejooksu 2,2 km läbimiseks kulus võitjal Mihkel Malv Rapla Jooksuklubi täna 7;52,7
Teiseks tuli Randel Kuus Rapla Jooksuklubi ajaga 9;21,4 ja kolmas Oskar Malv Kohila SK ajaga 9;33,5
Kiireim neiu Mia Saarniit läbis raja ajaga 9;47,6 mis andis üldarvestuses 4 koha. Teine Tuuli Pang ajaga 10;36,4 ja kolmas Rosella Mona Radiko ajaga 11;06,8
Järgmine Kehtna mõisa jooks 23.06.2024 Eidapere mõisa jooks.
Täname kõiki toetajaid ilma kelleta ei saaks Mõisate jooksud toimuda!