3.osavõistlus 30.03.2024

Team Kehtna  > Uncategorized >  3.osavõistlus 30.03.2024
0 Comments

 

30.märts sai peetud Raplamaa noorte lauatennisesarja 3 osavõistlus Alu spordihoones.

Osalejaid oli tulnud üle Eesti, kokku 42 lauatennisehuvilist.

Kõige rohkearvulisem osavõtt oli D-klassis kus heitlust esikohale alustas 21 noort vanuses 6-11 aastat. Poiste esikoha saavutas Arseni Širai, teiseks tuli Anton Hasiul ja kolmandaks Daniil Kirillov. Raplamaa parim selles vanuserühmas oli Artur Meresmaa Alust kes saavutas 5 koha. Tüdrukute esikolmik  Mona Soms esikoht , Maria Solovjova teine  ja Anastasija Kirillova kolmas. Raplamaa parim Jette Essi  Alust,kes oli kümnes.

C-klassis osales kokku 14 noort. Noormeeste paremusjärjestus. Esimene Joosep Põldaru, teine Sten-Mathias Saarma ja kolmas Johann Ollman. Raplamaa parim Karl Erik Vahtra Keavast, kes saavutas 5 koha. Neidude esikolmik. Moa Rinne esikoht, Mirtel Vinnal Kohilast teine ja Marie Laurimaa Kaereperest kolmas.

Vanemad vanuserühmad A ja B selgitasid parimaid ühises võistlustabelis. A -klassi noormeeste paremusjärjestus Kardo Saviauk esikoht, Karl-Markus Järvela Kehtnast teine ja kolmas samuti Kehtnas Devon Prokoptšik. Neidusid oli ainult üks, Polina Pronyaha. Polina võitis ka kõiki poisse. B-klassis tuli esimeseks Kaspar Meresmaa Alust ja teiseks Jako Lill Palukülast.

Sarja selle hooaja viimane võistlus toimub juba 13.aprillil Valtu spordimaja võimlas. Ootame rohkearvulist osalust just Meie maakonna noortelt. Tulge ja pange enda lauatennise oskused proovile.

Lauatennis on tore mäng!