Frank Kutter Triatlonisari on põnev ja mitmekülgne triatlonisari, mis pakub osalejatele võimalust testida oma füüsilist vormi ja vastupidavust erinevates triatloni distsipliinides. Sarja eesmärk on edendada tervislikku eluviisi, spordiharrastust ning kogukonnatunnet Raplamaa ja kaugemal.

Sarja omadused:

  1. Aasta 2023 sari: Sarja käivitati aastal 2023 nelja osavõistlusega, mis toimusid erinevatel kuupäevadel ja kohtades. Igas osavõistluses sai osaleda individuaalselt.
  2. Aasta 2024 plaanid: Järgmiseks aastaks, 2024, on plaanis laiendada sarja viie osavõistluseni. See pakub osalejatele veelgi rohkem võimalusi oma triatloni oskusi ja füüsilist vormi proovile panna.
  3. Erinevad distsipliinid: Frank Kutter Triatlonisari hõlmab erinevaid triatloni distsipliine, sprint, supersprint ja duatlon Iga osavõistlus on unikaalne oma rajaprofiili ja raskusastme poolest, mis pakub osalejatele mitmekülgseid väljakutseid.
  4. Osalejad: Kehtna Triatlonisari on avatud nii kogenud triatleetidele kui ka algajatele, kes soovivad proovida oma jõudu ja vastupidavust.
  5. Kogukonnatugi: Sarja korraldajad panustavad kogukonna ühtsusesse ja toetavad kohalikke algatusi, et edendada tervislikku eluviisi ja spordiarmastust Kehtna ja Raplamaal üldiselt.
  6. Autasustamine: Iga osavõistluse ja sarja lõpus antakse välja autasusid ja auhindu parimatele osalejatele ning vanuseklasside kolmele paremale.
  7. Registreerimine: Osalejad saavad registreeruda igale osavõistlusesse eraldi või osta sarjapileti.

Kehtna Triatlonisari on suurepärane võimalus proovida triatloni erinevaid aspekte ja nautida sportimist kaunis looduskeskkonnas. Olge valmis võtma väljakutset vastu, arendama oma triatlonioskusi ja kohtuma teiste spordisõpradega Kehtna Triatlonisarja raames.