Seli mõisa jooks 31.08.2024

31.08.2024 toimus Rapla mõisate jooksusarja kolmas osavõistlus. Hoolimata hommikusest vihmasajust oli osalejaid tulnud kohale meeldivalt palju.

Mamma lastejooksul oli lõpetajaid 40. Kiireim poiss seekord oli Gregor Markus Nõlvak kes läbis 500m ajaga 0:01:50,8 ja kiireim tüdruk Aysha Khalilova ajaga 0:02:14,5.
Viimsi Lihatööstuse noortejooksu noormeeste kiireim Hugo Särev Team Kehtna /Rapla Jooksuklubi ajaga 0:09:25,3. Teiseks tuli Mihkel Malv Rapla Jooksuklubi ajaga 0:09:56,4 ja kolmas Kert Leibenau Triathlon Estonia ajaga 0:11:00,4
Neidude kiireim oli Merlin Toirk ajaga 0:10:49,5, teisena lõpetas Mia Malv ajaga 0:12:46,2 ja kolmas Mia Saarniit ajaga 0:13:23,3
Noortejooksu distantsi pikkuseks oli 2,65km mille läbisid 23 osalejat.
Frank Kutter põhijooksu 5,3 km distantsile said lähte 26 osalejat.
Esimesena ületas finišijoone Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi ajaga 0:19:19,3 ja teine Oleg Ignatjev Team Zoot Europe ajaga 0:19:31,6 ning kolmandana lõpetas Indrek Kraus Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi ajaga 0:20:24,3
Naiste kiireim oli Ritve Reinumäe Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi ajaga 0:22:40,7 , teiseks tuli Piret Bart ajaga 0:25:40,8 ja kolmandaks Diana Audru G4S SK ajaga 0:26:12,3

Hõreda mõisa jooks 18.08.2024

Pühapäeval 18.08.2024 ootas jooksu- ja liikumissõpru imeline Hõreda mõis.

Seda võimalust tulla vaatama Hõreda mõisa, kasutas üle 103 inimese ja lisaks toetaja ja kaaselajad.

Frank Kutter põhijooksul kus tuli läbida  kaks 2,5 km pikkust ringi oli teistele püüdmatu Ain Kilk ajaga 17;58,8. Teine oli Riho Jürisoo Team Kehtna  ajaga 19;00,2 ja kolmas Indrek Kraus Team Kehtna 19;15,5. Naiste kiireim oli Ritve Reinumäe Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi ajaga 20;59,2 mis andis üldises arvestuses kaheksanda koha. Naiste teine Piret Bart ajaga 24;20,2 ja kolmas Tiia Riis 25;57,7.

Sarja arvestuses on seis järgmine:

1.Ain Kilk 400punkti                     1.Ritve Reinumäe 400 punkti.

2.Riho Jürisoo 360 punkti          2. Piret Bart  320 punkti.

3.Silver Soonik 239 punkti         3. Kaili Matsalu 220 punkti.

Kokku osales põhijooksul 27 lõpetajat.

Viimsi Lihatööstuse 2,5 km noortejooksu noormeeste kiireim Hugo Särev Team Kehtna/Rapla Jooksuklubi ajaga 8;35,4. Teine Mihkel Malv Rapla Jooksuklubi ajaga 8;48,9 ning kolmas Timofei Pavelkovits ajaga 9;34,5. Neidude samal distantsil ei olnud vastast Merlin Toirkile Rapla Jooksuklubi . Merlinil kulus 2,5 km läbimiseks 10;18,1. Teisena lõpetas Mia Saarniit 11;28,0 ja kolmandana Mia Malv ajaga 11;32,1